Splníme Vaše predstavy do reálnej podoby

Na čom pracuje IN - IN

Bývanie by malo byť jedinečné presne tak ako je každý jeden z nás. Zabudnite na obyčajne rovné steny a stropy, dajte im tvar. V oblasti suchej výstavbe sa venujeme najmä netypickým dizajnovým dielam. Sadrokartónové konštrukcie už dávnejšie umožňujú vytvoriť si doma jedinečnosť. V správnych rukách sa plánovanie bývania zmení v želaný výsledok podľa Vašich predstáv.

Čo je IN - IN ?

Naša firma sa zaoberá vylepšením Vášho interiéru pomocou sadrokartónov, vďaka ktorým dokážeme vytvoriť netypické diela rôznych rozmerov, tvarov. Lepšie povedané vytvoríme Vám to, čo si vymyslíte. Pretvoríme Váš interiér aby nebol nudný, nemoderný a aby ste sa v ňom cítili ako doma. Chceme aby Váš interiér bol „In“ v tejto dobe. Preto vystupujeme pod značkou IN – IN. 

0
Obyvateľov Slovenska
0
Obývaných domov
0
Obývaných bytov

Koľko z týchto domov a bytov by sme mohli zmodernizovať ?

Obývačky
Stropy, priestor za TV ... 50%
Spálne
Predelenie izby, šatníky, stropy ... 79%
Predsieňe
Skrinky na topánky, regály ... 41%
Detské izby
Konkrétne prvky, stropy, detské kútiky ... 69%
Celé byty alebo domy
Všetky izby 26%
Kuchyne
16%

O aký projekt prejavujete záujem

Vaše požiadavky sú rôzne a my sa vám snažíme vyhovieť vo všetkom. Niekedy by ste chceli len obývačku alebo spálňu, ale aj detskú izbu pre svoje deti. Môžete vidieť diagram projektov a ich percentuálnu hodnotu záujmu. Dúfame, že už viete čo chcete. Ak áno, stačí nám napísať.