Napíš nám tvoje hodnotenie

Vaše hodnotenia

4,0 rating

Dobrý deň, Ako prvú sme si od Vašej firmy objednali strop do obývačky, a po veľkej spokojnosti poradenstva, kvality sme sa rozhodli dať rodičom na narodeniny prerobiť spálňu. Obidva projekty boli urobené na skvelej úrovni a naši rodičia dostali skvelý darček. Ešte raz veľká vďaka a prajem ešte veľa spokojných zákazníkov.

Peter H.
5,0 rating

Som veľmi spokojná, už sme si postupne prerobili celý byt. Veľmi chcem vyzdvihnúť firmu, ktorú by som vám odporučila, veľmi som spokojná.

Mária K.
5,0 rating

Objednávku sme urobili v Žiline. Páni z IN-IN nám ochotne poradili s výberom, venovali sa nám na 200%. Dodanie presne v stanovenom termíne. Krásny nový domov. Odporúčam!

Majo J.
4,0 rating

Plná spokojnosť. Komunikácia na jedničku, práca taktiež jedine čo mi tak vadilo bol ten bordel v celom byte. Akože chápem rekonštrukcia, ale aj tak. No celkovo som bol veľmi spokojný s ich prácou.

Vladimír
5,0 rating

Páčilo sa mi ako rýchlo komunikovali In – In po objednaní až po dokončenie. Celá rekonštrukcia trvala týždeň, čo je podľa mňa dosť dobre. Práca sa mi páčila, prístup tiež. Maju u mňa plné hodnotenie.

Juraj

Niekedy recenzie nestačia

Napíš nám a my ti povieme viac